Ние е производство, снабдување и извоз на нашите клиенти ширум светот со целосна линија на високо квалитетни Филистер завртка за глава. Имаме квалификувани четата на високо квалификувани и посветени работници кријат своите најдобри да се произведуваат најдобрите квалитетни производи за меѓународни клиенти. И ние се стремиме тешко да се грижиме за широк спектар на бизнис потребите на нашите клиенти и ги доставуваме нашите квалитетни производи од целиот свет. Врз основа на нашата напредна опрема и одлична технологија, ние нудиме широк спектар на производи потпирајќи се на строга контрола на квалитетот, научни управување и мулти-постапка при проверка на квалитет. Го поздравуваме нови и стари клиенти да контактирате со нас за идните деловни односи.

Филистер завртка за глава

Филистер завртка за главаПрилагодено/БС/DIN/МК/Стандард на МФИ 1.Материјал:Челик,Легуриран челик,Нерѓосувачки челик,Месинг,Бакар, 2.Заврши:според вашата потреба(Cr3+З,Cr3+ZY,Cr3+БЗ,Cr3+Вистински жолт цинк,Ни,Бо,Калај,Пасивација,ZnFe,ZnNi, ...итн.)3.Способност за процесот:Дијаметар М1.Должина од 2 до М12:3 до 80 мм4.Висок квалитет и конкурентни цени5.Брзо време за испорака6.Земја на потекло:Кина/Тајван7.Рохс/Достигнете во согласност/Усогласеност без халогени Машинските завртки за глава со дупчиња Fillister имаат голема преголема глава и се користат за прицврстување метал на метал или метал на дрво.Завртка за машина за глава Fillister,понекогаш се нарекува завртка со глава за сирење,е сличен на завртката на машината со глава на тава, но со поголема висина на страните.
Chia Sing Screw Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Филистер завртка за глава, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Customized/BS/DIN/GB/IFI Standard
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Филистер завртка за главаПрилагодено/БС/DIN/МК/Стандард на МФИ 1.Материјал:Челик,Легуриран челик,Нерѓосувачки челик,Месинг,Бакар, 2.Заврши:според вашата потреба(Cr3+З,Cr3+ZY,Cr3+БЗ,Cr3+Вистински жолт цинк,Ни,Бо,Калај,Пасивација,ZnFe,ZnNi, ...итн.)3.Способност за процесот:Дијаметар М1.Должина од 2 до М12:3 до 80 мм4.Висок квалитет и конкурентни цени5.Брзо време за испорака6.Земја на потекло:Кина/Тајван7.Рохс/Достигнете во согласност/Усогласеност без халогени Филистерските глави се користат во отворите за шалтер.Против дупката е цилиндрична рамна форма-дупка со дното што зголемува уште една коаксијална дупка,или алатката што се користи за креирање на таа карактеристика.Вообичаено се користи дупка за дупче за прицврстување,како што е завртката за капаче на штекерот,потребно е да седи рамно со или под нивото на работното парче’s површина.Со оглед на тоа што counterbore е рамен-проширување на дното на помала коаксијална дупка,countersink е конусно зголемување на таквите.Лицето често има форма на многу плитка дупчалка.
Chia Sing Screw Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Филистер завртка за глава, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Customized/BS/DIN/GB/IFI Standard
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Филистер завртка за главаПрилагодено/БС/DIN/МК/Стандард на МФИ 1.Материјал:Челик,Легуриран челик,Нерѓосувачки челик,Месинг,Бакар, 2.Заврши:според вашата потреба(Cr3+З,Cr3+ZY,Cr3+БЗ,Cr3+Вистински жолт цинк,Ни,Бо,Калај,Пасивација,ZnFe,ZnNi, ...итн.)3.Способност за процесот:Дијаметар М1.Должина од 2 до М12:3 до 80 мм4.Висок квалитет и конкурентни цени5.Брзо време за испорака6.Земја на потекло:Кина/Тајван7.Рохс/Достигнете во согласност/Усогласеност без халогени Затворените завртки се специјално дизајнирани да се заклучат во пред-дупчат дупки за да може завртката да се прицврсти и откачи без да се откачи завртката.Една од примарните придобивки на завртките за затворање е тоа што тие обезбедуваат сигурно прицврстување додека ги намалуваат трошоците поврзани со изгубени завртки или оштетување од остатоци од туѓ предмет.. Затворените завртки се достапни во различни стилови и материјали за да одговараат на различните потреби за примена.Затворените завртки често се користат во електронските куќишта,експонати/знаци,Медицински уреди,и мрежни кабинети.
Chia Sing Screw Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Филистер завртка за глава, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Customized/BS/DIN/GB/IFI Standard
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние сме стручни во производство

Филистер завртка за глава

. Ние ќе ви обезбедиме сигурен ниво на квалитетни услуги и производи кои постојано ќе ги исполнуваат или надминуваат барањата на нашите клиенти.